Sisältöjulkaisija

dr. Guy Verfaillie

dr. Guy Verfaillie dr. Guy Verfaillie

dr. Guy Verfaillie

Staflid Heelkunde
statuut-1-label-title

specialization-label

  • Borstkankerheelkunde
  • Schildklier- en bijschildklierheelkunde
  • Melanomen en andere huidtumoren
  • Sarcomen
  • Thoraxheelkunde

Tietoja dr. Guy Verfaillie

Dr. Guy Verfaillie studeerde Geneeskunde aan de Vrije Universiteit Brussel. Hij specialiseerde zich tot chirurg in het UZ Brussel en het H. Serruysziekenhuis in Oostende. Sinds 2000 is hij chirurg in de oncologische, thorax- , en hoofd- en halsheelkunde. Daarnaast is hij klinisch tutor voor studenten en assistenten in opleiding. Bovendien doceert hij Heelkundige Pathologie aan de Erasmus Hogeschool Brussel. Verder heeft hij meer dan 25 publicaties in Pubmed en geeft hij voordrachten op internationale en nationale congressen. Hij is ook lid van verschillende wetenschappelijke verenigingen.


Sisältöjulkaisija

prof. dr. Moustapha Hamdi

prof. dr. Moustapha Hamdi prof. dr. Moustapha Hamdi

prof. dr. Moustapha Hamdi

Diensthoofd Plastische Heelkunde
statuut-3-label-title

specialization-label

  • Borstreconstructie (lichaamseigen weefsel/prothesen)
  • Goedaardige borsttumoren
  • Lymfoedeem
  • Reconstructie van hoofd, hals –en huidtumoren
  • Body contouring (lipofilling/liposuctie)
  • Borst - augmentatie/reductie/mastopexy
  • Facelift/mini-facelift
  • Otoplastie
  • Blefaroplastie
  • Injectie van fillers en botulinum toxine
  • Algemene plastische chirurgie

Tietoja prof. dr. Moustapha Hamdi

Prof. dr. Moustapha Hamdi is sinds 2011 afdelingshoofd op de dienst Plastische, Reconstructieve en Esthetische Heelkunde. Hij stelde zijn doctoraatsthesis voor in universiteit van Gent in 2007 en werd benoemd tot professor in de Plastische Heelkunde. Hij behaalde zowel nationaal als internationaal verschillende prijzen en beurzen waaronder de Hans Adrel prijs voor beste wetenschappelijke publicaties in Europa. Hij is actief als auteur van meer dan 130 publicaties. Bovendien heeft Prof. dr. Hamdi veel internationale ervaring waardoor hij niet alleen voorzitter is van de afdeling microchirurgie van de Royal Belgian Society for Plastic Surgery (RBSPS) maar ook actief is binnen het wetenschappelijk comité van de European Society of Plastic Surgeons (EURAPS). Daarnaast is hij lid van de Britse (BAPS), de internationale (ISAPS), de Amerikaanse (ASPS en ASRM) en de World Society (WSRM). Tevens is hij ook medeoprichter van de Pyrenean Lodge of Plastic Surgeons (PLPS).


Arts-specialisten in opleiding


Arts-specialisten in opleiding

In een universitair ziekenhuis kunnen ervaren arts-specialisten worden bijgestaan door arts-specialisten in opleiding (ASO). Dat zijn afgestudeerde artsen die zich verder specialiseren.

Wat betekent dat voor u?